
Імпульсний Блок живлення LRS-600-27 Mean Well 599.4 W, 27V, 22.2A
2 550 ₴
- Готово до відправки
- Код: 3822
+380 (66) 802-33-33
Менеджерповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Імпульсний Блок живлення LRS-600-27 Mean Well 599.4 W, 27 V, 22.2 A
Особливості:
- Вхідна напруга вибирається перемикачем
- Захист від короткого замикання, перевантаження, високої напруги, високої температури
- Посилене охолодження вбудованим вентилятором
- Витримує вхідне перенапруження 300vac упродовж 5 секунд
- Вбудований вимикач ON-OFF охолоджувального вентилятора
- Низький профіль 1U
- Вбудований обмежувач постійного струму
- Протестовано за 100% навантаження
- LED-індикатор живлення
- Фіксована частота перемикання 90 KHz
- Висока робоча температура до 70?
- MTBF > 1 KK hrs
Технічні характеристики
-
Потужність, Вт 599.4
-
Вхідна напруга, В 90~132В / 180~264В перемикачем
-
Кількість фаз 1
-
Вихідна напруга, 27 ( max 31В )
-
Макс. вихідний струм, 22.2
-
ККД, % 87
-
Розмір, мм (Д х Ш х В) 225 х 124 х 41
-
Вага, кг 0.95
-
Матеріал корпусу Метал
-
Тип корпусу Напівгерметичний
-
Робоча температура, -20~70
-
Температура зберігання, С -40~85
-
Тип стабілізації за напругою
-
Кількість виходів 1
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Без бренду |
| Країна виробник | Китай |
| Тип блоку живлення | Імпульсний |
| Тип стабілізації | За напругою і струмом |
| Кількість фаз | 1 |
| Максимальна вхідна напруга | 240 В |
| Вихідний струм, не більше | 22 А |
| Вихідна напруга | 27 В |
| Мінімальна вихідна напруга | 26 В |
| Вихідна потужність | 600 Вт |
| Тип корпусу | Незакритий |
| Тип монтажу | Поверхневий |
| Тип індикації | Світлодіодна |
| Захист від короткого замикання | Так |
| Захист від перевантаження | Так |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 225 мм |
| Висота | 124 мм |
| Ширина | 41 мм |
| Вага | 1 кг |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 550 ₴


