
Ваттметр, вимірювач цифрової потужності постійного струму з шунтом, PZEM-015 DC 200А
900 ₴
- Немає в наявності
- Код: 3429
Ватметр, вимірювач параметрів постійного струму, PZEM-015 200А
Цей вимірювач використовується переважно для вимірювання напруги, струму розряду, потужності розряду, імпедансу розряду, внутрішнього опору, ємності, залишкової потужності, енергоспоживання, часу роботи різних типів батарей, а також для відображення даних вимірювань на ЖК-дисплеї. Залишковий заряд батареї відображається символом батареї, всього 10 сегментів, кожен сегмент представляє 10% заряду.
Вимірювання струму: 0-200A, при значенні менш ніж 1 Ампер крок 1мА.
Вимірювання напруги: 0-200В, при напрузі менш ніж 10В крок 0,01В
Вимірювання потужності: 0-60000Вт, менш ніж 10 Вт крок 0,01Вт
Розрахунок енергоспоживання: 0-9999кВт, менш ніж 1кВт крок 1Вт
Вимірювання зовнішнього опору: 0-1000 Ω, менш ніж 100 Ω крок 0,1 Ω
Вимірювання ємності: 0-1000Ач, менш ніж 1Ач крок 1мАч
Вимірювання внутрішнього опору: 0-999mΩ
Тривалість: 0-999 годин, формат 0:00:00~999:59 (скидання до нуля)
Екран з хорошими кутами огляду
Відображення 9 рівнів заряду: 10 сегментів, кожен відображає по 10% виставленого діапазону
Вимірювання струму до 200A (з шунтом на 200A)
Розміри: 89.6 x 49.6 x 24.25 мм
Розмір екрану: 51 x 30 мм
Комплектація
1. pzem-015
2. Дроти
3. Інструкція
4. Шунт 200А
PeaceFair PZEM-015 Ватметр лічильник енергометр амперметр шунт 200А
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Pacific |
| Країна виробник | Китай |
| Стан | Новий |
| Тип | Цифровий |
| Тип вимірюваного струму | DC |
| Одиниці виміру | мА |
| Мінімальний діапазон вимірювання | 0 |
| Максимальний діапазон вимірювання | 200 |
| Живлення | Мережа 12В |
| Напруга | 12 В |
| Довжина | 90 мм |
| Ширина | 50 мм |
| Висота | 25 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага (г) | 240 |
- Ціна: 900 ₴
